witamy w sklepie internetowym !
0

Lekka zgrzewarka do tworzyw sztucznych funkcja implantacji gwoździ Zgrzewarka do tworzyw sztucznych do cięcia na gorąco plastikowej linyczerwony - B3G2WNUZY

 • Kod produktu: B3G2WNUZY
 • Dostępność: W magazynie
159,84zł 204,96zł

 • 【Trwałe i wytrzymałe】 jego stalowe gwoździe nie rdzewieją, a naprawione produkty są odporne na uderzenia i mają silną zdolność skręcania.

 • 【Funkcja implantu do paznokci】 Spawacz z tworzywa sztucznego może naprawiać pęknięcia poziome, pionowe oraz długie i krótkie, dopasowując różne gwoździe naprawcze.

 • 【Prosta obsługa】 Spawarka z tworzywa sztucznego nie wymaga szkolenia, można się jej nauczyć w kilka sekund, wyposażona jest w ergonomiczny kształt, zmieści się w dłoni.

 • 【Niskie zużycie energii】 jego ogrzewanie i chłodzenie są szybsze i bardziej efektywne niż zwykłe spawarki i mogą lepiej oszczędzać energię.

 • 【Naprawa wyrobów z tworzyw sztucznych】 Zgrzewarka z tworzywa sztucznego może pomóc w płynnym rozgrzaniu tworzywa sztucznego, spawaniu i zwiększeniu jego wytrzymałości, a także może ciąć na gorąco plastikową linę, wykonywać płynne nacięcie i automatycznie ją uszczelniać.

 • Funkcja:1. Trwałe i wytrzymałe, stalowe gwoździe nie rdzewieją, a naprawione produkty są odporne na uderzenia i mają dużą zdolność skręcania.2. Prosta obsługa, nie wymaga szkolenia, można się jej nauczyć w kilka sekund, wyposażona jest w ergonomiczny kształt, mieści się w dłoni.3. Funkcja implantu paznokcia, może naprawiać pęknięcia poziome, pionowe oraz długie i krótkie, dopasowując różne gwoździe naprawcze.4. Niskie zużycie energii, jego ogrzewanie i chłodzenie są szybsze i bardziej efektywne niż zwykłe spawarki, a także mogą lepiej oszczędzać energię.5. Naprawiając produkty z tworzyw sztucznych, może pomóc w płynnym rozgrzaniu plastiku, spawaniu i zwiększeniu jego wytrzymałości, a także może ciąć na gorąco plastikową linę, wykonywać płynne nacięcie i automatycznie ją uszczelniać.Jak używać:1. Zainstaluj kołki spawalnicze zgodnie z wymaganiami naprawy.2. Podłącz zasilanie, naciśnij i przytrzymaj przełącznik, aby urządzenie zaczęło się nagrzewać.Specyfikacja:Typ artykułu: Zgrzewarka do tworzyw sztucznychMateriał: ABS+PVC+mosiądzWaga: Ok. 850g / 30 uncjiPrąd wejściowy: 0,5ANapięcie wyjściowe: 50VPrąd wyjściowy: 15AMoc wyjściowa: 50WOchrona przed przegrzaniem: wsparcieRozmiar produktu: Ok. 22,5 x 15,5 x 4 cm / 8,9 x 6,1 x 1,6 calaDługość kabla: ok. 1,5 m / 4,9 stopy Funkcja 1: Może być używana do spawania tworzyw sztucznych (nie ma potrzeby używania gwoździe) spawanie wypełniaczy, naprawa otworów i eliminacja luk.Funkcja 2: Może być stosowany do implantacji gwoździ, może być używany z różnymi gwoździami naprawczymi i może naprawiać pęknięcia poziome, pionowe oraz długie i krótkie.Funkcja 3: Może być stosowany do wygładzania na gorąco, wygładzania na gorąco, zgrze

  Lekka zgrzewarka do tworzyw sztucznych funkcja implantacji gwoździ Zgrzewarka do tworzyw sztucznych do cięcia na gorąco plastikowej linyczerwony - B3G2WNUZY

  Sklep na bazie wentylacja-klimagor.pl © 2022