witamy w sklepie internetowym !
0

Łatka na brzuch do odchudzania 30 60 SZTUK Naturalne ziołowe naklejki na pępek Naklejki odchudzające Brzuch pępek Odchudzanie Naklejki spalające tłuszcz Unisex Jimtuze - B41GCPP07

 • Kod produktu: B41GCPP07
 • Dostępność: W magazynie
54,66zł 87,18zł

 • 【Bezpieczne zioła】 Łatka wyszczuplająca, wykonana z całkowicie naturalnych składników ziołowych, naturalnie usuwa zanieczyszczenia i toksyny z jelit, bezpiecznie redukuje tłuszcz z brzucha i jest bezpieczniejszą alternatywą dla tabletek odchudzających.

 • 【Zdrowie i relaks】 Chińska medycyna ma dobry wpływ kondycjonujący na organizm, naklejka na pępek do rzeźbienia ciała może wyeliminować nadmierną wilgoć w ciele, aby osiągnąć równowagę podaży i popytu w organizmie.

 • 【Atrakcyjny kształt ciała】Naturalne ziołowe naklejki wyszczuplające skutecznie zapobiegają syntezie tłuszczu i przyspieszają spalanie tłuszczu. Naklejki wyszczuplające pomogą Ci odzyskać zdrową, szczupłą i atrakcyjną sylwetkę.

 • 【Szerokie zastosowania】 Plastry odchudzające są świetne na brzuch, talię, uda i inne. Każdy może użyć naklejki odchudzającej, aby pomóc Ci lepiej spać. Zabierz plaster odchudzający do domu i bądź zdrowszy!

 • 【Łatwy w użyciu】 Nasz plaster na brzuch ma dobry efekt klejenia i można go łatwo przymocować do skóry. Po prostu przyklej plastry odchudzające tam, gdzie ich potrzebujesz. 6-8 godzin dla najlepszych rezultatów.

 • Funkcja:
  1. Plaster na pępek jest wykonany z całkowicie naturalnych składników ziołowych, aby bezpiecznie zredukować tłuszcz na brzuchu.
  2. Naklejki na pępek są bezpieczniejszą alternatywą dla tabletek odchudzających.
  3. Naklejka na pępek może regulować ciało i poprawiać sylwetkę.

  Specyfikacja:
  Nazwa: Detoksykujący plaster wyszczuplający
  Okres trwałości: 3 lata
  Ilość: 30/60 sztuk/zestaw

  Lista rzeczy do spakowania:
  30/60 sztuk naklejki na pępek

  Łatka na brzuch do odchudzania 30 60 SZTUK Naturalne ziołowe naklejki na pępek Naklejki odchudzające Brzuch pępek Odchudzanie Naklejki spalające tłuszcz Unisex Jimtuze - B41GCPP07

  Sklep na bazie wentylacja-klimagor.pl © 2022