witamy w sklepie internetowym !
0

KUIDAMOS Rękawy na kolana materiał z czystej bawełny nie blaknie po praniu należy stosować do osób starszych bandaż na kolano dla domu dla osób w średnim wieku - B93XONI8R

 • Kod produktu: B93XONI8R
 • Dostępność: W magazynie
54,05zł 91,14zł

 • 【Nie blaknie po praniu】W reaktywnym procesie drukowania i barwienia sportowego nakolannika kolor nie blaknie po praniu i jest dla ludzkiego ciała.

 • 【Gwarancja jakości】Wszystkie produkty w naszym sklepie zostały poddane rygorystycznym kontrolom jakości, a produkty bez wykwalifikowanych wskaźników nigdy nie opuszczą fabryki. Jeśli nadal masz jakieś pytania dotyczące produktu, wyślij go do oficjalnej wiadomości e-mail sklepu, a personel odpowie w ciągu 24 godzin.

 • 【Wygodne i ultra cienkie】 Para rękawów na kolana jest bardzo cienka, nie ma śladów ściskania, ma wytrzymałość 1,73 razy, można swobodnie rozciągać i jest bardzo wygodna w noszeniu.

 • 【Czysty materiał bawełny】 Kolanówki wykonane są z czystej bawełny, są naturalne i przyjazne dla skóry, trwałe, wykazują silne właściwości zapobiegające odkształceniom i mechaceniu. Proces wiązki jest oddychający i przyjazny dla skóry, a krawędź jest poszerzona, aby zapobiec poślizgowi.

 • 【Stosować】 Opaska na kolana jest odpowiednia dla osób w średnim wieku i starszych z dolegliwościami stawowymi, a także osób z liceum lub presją roboczą.

 • Właściwości:
  1. Czysty materiał bawełniany, w dotyku naturalny i przyjazny dla skóry, trwały, wykazuje silne właściwości zapobiegające odkształceniom i mechaceniu.
  2. Ultracienkie, bez śladów ściskania, 1,73 razy większa wytrzymałość, swobodnie schowane, bardzo przyjemne w noszeniu.
  3. Proces wiązki jest oddychający i przyjazny dla skóry, a poszerzenie krawędzi może zapobiec poślizgowi.
  4. Reaktywny proces drukowania i farbowania, kolor nie blaknie po praniu i jest dla ludzkiego ciała.
  5. Nadaje się dla osób w średnim wieku i starszych z dyskomfortem stawów, a także osób poniżej szkoły średniej lub pracy.


  Specyfikacja:  Typ przedmiotu: Kolanówki
  Materiał: Czysta bawełna
  Kolor produktu: Jak pokazano na zdjęciach.
  Długość: ok. 28 cm / 11,0 cala
  Szerokość: ok. 17 cm / 6,7 cala
  Grubość: ok. 3 mm / 0,1 cala
  Waga produktu: ok. 106 g / 3,7 uncji


  Lista paczek:
  2 x rękawy na kolana.

  KUIDAMOS Rękawy na kolana materiał z czystej bawełny nie blaknie po praniu należy stosować do osób starszych bandaż na kolano dla domu dla osób w średnim wieku - B93XONI8R

  Sklep na bazie wentylacja-klimagor.pl © 2022