witamy w sklepie internetowym !
0

Baoblaze Stymulator ABS pas do tonowania brzucha elektryczny trening USB ładowany - BE9VZ66BD

 • Kod produktu: BE9VZ66BD
 • Dostępność: W magazynie
145,54zł 185,57zł

 • Pas do trenowania brzucha: Urządzenie treningowe USB Rechageable służy do treningu ciała. Ten stymulator ABS może pomóc w toniowaniu, ściśnięciu i wzmocnieniu ciała.

 • Zasada działania: bioniczny mikroukład elektryczny, mikroprąd pozycjonowania i uwalniania. bioniczna mikroelektryczna stymulacja stymuluje mięśnie poprzez "prąd biologiczny" naturę ludzkiego ciała i jego bliskość do mikroprądu, aby wykonywać dobrowolne skurcze.

 • Elastyczny i przenośny: Ten stymulator Abs ładuje się za pomocą portu USB, szybkie ładowanie i trwałość. Noś ze sobą "siłownię", aby aktywować swoje komórki sportowe w dowolnym miejscu i czasie.

 • Łatwy w użyciu: Ergonomicznie zaprojektowany do ćwiczeń mięśni brzucha. Ustaw sprzęt gimnastyczny tam, gdzie chcesz wzmocnić mięśnie. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby rozpocząć ćwiczenia. Około 20 minut dziennie odpowiada biegowi 1500 metrów i 200 razy podnoszeniu ciężarów.

 • 【Regulowany】 Wybierz spośród 6 trybów i 9 intensywności, aby pomóc spalić i budować mięśnie. Każda maszyna może być indywidualnie regulowana. Możesz indywidualnie wybrać różne tryby i intensywność, aby dopasować się do pożądanego efektu treningu mięśni.

 • Opis:

  - Pasek do trenowania brzucha: Urządzenie do treningu ciała przez USB Rechageable służy do treningu ciała. Ten stymulator ABS może pomóc w toniowaniu, ściśnięciu i wzmocnieniu ciała.
  - Zasada działania: bioniczny mikroukład elektryczny, mikroprąd pozycjonowania i uwalniania. bioniczna mikroelektryczna stymulacja stymuluje mięśnie poprzez "prąd biologiczny" naturę ludzkiego ciała i jego bliskość do mikroprądu, aby wykonywać dobrowolne skurcze.
  - Elastyczny i przenośny: Ten stymulator Abs ładuje się za pomocą portu USB, szybkie ładowanie i trwałość. Noś ze sobą "siłownię", aby aktywować swoje komórki sportowe w dowolnym miejscu i czasie.
  - Łatwy w obsłudze: ergonomicznie zaprojektowany do ćwiczeń mięśni brzucha. Ustaw sprzęt gimnastyczny tam, gdzie chcesz wzmocnić mięśnie. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby rozpocząć ćwiczenia. Około 20 minut dziennie odpowiada biegowi 1500 metrów i 200 razy podnoszeniu ciężarów.
  - Regulowane: wybierz spośród 6 trybów i 9 intensywności, aby pomóc spalić i budować mięśnie. Każda maszyna może być indywidualnie regulowana. Możesz indywidualnie wybrać różne tryby i intensywność, aby dopasować się do pożądanego efektu treningu mięśni.  Specyfikacja:

  - Materiał: PU poliuretan  Tabela rozmiarów:

  Rozmiar paska na brzuchu: ok. 60 x 30 cm / 23,62 x 11,81 cala  Opakowanie zawiera:

  1 x pas do toczenia brzucha
  2 sztuki częściowa naszywka  Uwaga:

  1. Mogą wystąpić niewielkie odchylania w zakresie wymiarów z uwagi na pomiar ręczny.
  2. Ze względu na różnice w ustawieniach monitorów, ilustracja może nie odzwierciedlać rzeczywistych kolorów artykułu.
  3. Życzymy udanych zakupów online.
  Najlepsze ceny, najlepsza jakość, Twoja wielka przyjemność dla dobrego życia

  Baoblaze Stymulator ABS pas do tonowania brzucha elektryczny trening USB ładowany - BE9VZ66BD

  Sklep na bazie wentylacja-klimagor.pl © 2022