witamy w sklepie internetowym !
0

Aerial Yoga Huśtawka wygodne Chinlon Aerial Fitness Tool Wytrzymały hamak do aerial jogi do domu na siłownię - BS3EK0TNI

 • Kod produktu: BS3EK0TNI
 • Dostępność: W magazynie
430,59zł 489,68zł

 • Ulga w bólu: hamaki do jogi pomagają złagodzić ból i pomóc w leczeniu problemów z plecami, poprawić równowagę, zwiększyć siłę i sprawić, że poczujesz się szczęśliwy.

 • Bezpieczne użytkowanie: hamak do jogi jest mocowany za pomocą 4 otworów i wzmocniony 4 szwami, aby zwiększyć obszar przenoszenia siły i uczynić go bezpieczniejszym.

 • Popraw elastyczność: Aerial yoga swing służy do poprawy inwersji jogi, elastyczności, siły rdzenia i łagodzenia bólu pleców.

 • Trwałe i wygodne: Wysokiej jakości tkaniny są używane do produkcji nosideł do jogi i jedwabi powietrznych, które są trwałe i wygodne. Podwójne punkty świetnie nadają się do relaksacji, rozciągania, redukcji stresu i bólu pleców.

 • Zastosowanie: Nadaje się do aerial jogi, huśtawki do jogi, procy do jogi, tańca w powietrzu, aerobiku, hamaka w powietrzu, jogi zawieszenia, jogi grawitacyjnej, jogi latania, hamaku Pilates.

 • Funkcja:
  1. Ulga w bólu: hamaki do jogi pomagają złagodzić ból i pomóc leczyć problemy z plecami, poprawić równowagę, zwiększyć siłę i sprawić, że poczujesz się szczęśliwy.
  2. Bezpieczne użytkowanie: hamak do jogi jest mocowany za pomocą 4 otworów i wzmocniony 4 szwami, aby zwiększyć obszar przenoszenia siły i uczynić go bezpieczniejszym.
  3. Popraw elastyczność: huśtawka jogi w powietrzu służy do poprawy inwersji jogi, elastyczności, siły rdzenia i łagodzenia bólu pleców.
  4. Trwałe i wygodne: Wysokiej jakości tkaniny są używane do produkcji nosideł do jogi i jedwabi powietrznych, które są trwałe i wygodne. Podwójne punkty świetnie nadają się do relaksacji, rozciągania, redukcji stresu i bólu pleców.
  5. Zastosowanie: Nadaje się do aerial jogi, huśtawki do jogi, nosideł do jogi, tańca w powietrzu, aerial fitness, hamaków powietrznych, jogi zawieszenia, jogi grawitacyjnej, jogi latania, hamaku Pilates.


  Specyfikacja:


  Typ elementu: hamak do aerial jogi
  Materiał: chinlon, stal manganowa
  Zastosowania: służy do poprawy inwersji jogi, elastyczności, siły rdzenia i łagodzenia bólu pleców
  Zakres zastosowania: Nadaje się do aerial jogi, huśtawki do jogi, chusty do jogi, tańca w powietrzu, aerodynamiki, hamaka w powietrzu , zawieszenie joga, grawitacja joga, latanie joga, podniebna pula Ti, hamak do pilatesu.

  1. Narzędzia instalacyjne: Przed instalacją narysuj punkty, w których hamak ma być zainstalowany, zgodnie z rozmiarem własnego domu, a następnie użyj wiertarki udarowej, aby wykonać otwory, aby zapobiec zbyt dużemu lub zbyt małemu rozstawowi hamaków po wierceniu.
  2. Metoda wiązania
  Wędlenie hamaka:
  1. Przejdź przez otwór blokady
  2. Zarezerwuj około 50 cm
  3. Pociągnij zarezerwowany ham

  Aerial Yoga Huśtawka wygodne Chinlon Aerial Fitness Tool Wytrzymały hamak do aerial jogi do domu na siłownię - BS3EK0TNI

  Sklep na bazie wentylacja-klimagor.pl © 2022